گل زمستانی عروس

چه گل‌هایی در زمستان برای دسته‌گل عروس مناسب هستند؟
زمستان همیشه جوری سر می‌رسد که گویی آمده که بماند. همه به تب و تاب می‌افتند، بخاری‌ها را به راه می‌اندازند و لباس‌هایی را که ماه‌ها در خواب بوده اند برای فرار از سرما از کمدها بیرون می‌کشند. شب‌ها را در کنار بخاری و شومینه می‌گذرانند و به تماشای اولین دانه‌های برف می‌نشینند. زمستان در ظاهر یک فصل ساده است اما در اصل سه ماه از لذت، شادی و زیباییست.
احتمالا شما همواره در مورد مراقبت از خود در برابر بیماری‌ها در فصل زمستان ، غذاهای زمستانی، فشن و مد در این فصل و غیره، مقالات زیادی خوانده اید. در این مقاله موضوع متفاوتی ارائه می‌شود و آن دسته گل زمستانی عروس است.

گرچه به نظر می‌رسد که زمستان فصل بی برکتی است و گیاهی در این فصل وجود ندارد. اما زمستان فصل فراوانیست. میوه‌های رنگارنگ در ابعاد مختلف را به خاطر بیاورید. نارنگی و پرتقال تا کامکوات‌های ریز و نارنجی رنگ، خرمالو و انار سرخ و لیموهای زرد. این همه بازی رنگ در سپیدی برف بی نظیر است. همین شرایط برای گل‌ها نیز وجود دارد. گل‌های زیبایی چون نرگس، زنبق، فریزیا و میخک که در این فصل یا متولد می‌شوند یا در اوج شکوفایی خود قرار می‌گیرند. می‌توانید صدها مدل دسته گل عروس را متصور شوید که مملو از گل‌ها و میوه‌های زمستانی زیبا و متنوع هستند. پیاردو در این مقاله شما را در یافتن گل مناسب عروسی برای این فصل یاری خواهد کرد. 
لیلیوم
وقتی صحبت از زمستان می‌شود، رنگ سفیدی در ذهن نقش می‌بندد و بدون شک یکی از بهترین گل‌های سفید، لیلیوم است. لیلیوم گلی زیبا با عطری شگفت انگیز است که نماد زیبایی و لوکس بودن است. دسته گل‌هایی که یک یا دو گل لیلیوم در دل خود دارند، به عنوان دسته گل عروس بسیار زیبا می‌شوند. این گل را می‌توان با برگ‌های سبز کاج و یا گل‌های کوچک تر دیگر زیباتر کرد. 
رز
رز نماد بی بدیل عشق و علاقه است و هیچ گلی با این قدرت نمی‌تواند از عشق سخن بگوید. دسته گل‌های رز بسیار متنوع هستند و در طرح‌های بی شماری دیده می‌شوند. شما می‌توانید از ترکیب رز سفید و رز سرخ تیره برای دسته گل عروسی خود استفاده کنید و رنگ و لعابی دیگر به پوشش سفید عروس ببخشید.

فرزیا
فرزیا گل‌هایی بسیار خوش ظاهر، معطر و مقاوم هستند. این گل‌ها در دسته‌های گل جایگاه ویژه ای دارند و به دلیل تنوع رنگ، می‌توان دسته گل‌هایی رنگارنگ از فرزیا طراحی کرد. 
دسته گل سبز
در زمستان تنوع برگ‌ها و گیاهان ریز سبز بسیار زیاد است. گل‌های سبز نماد تندرستی و سلامت هستند و به زیبایی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. اگر شما نیز به متفاوت بودن علاقه دارید، می‌توانید دسته گلی متفاوت به رنگ سبز سفارش دهید و در خاطر همه بمانید.
لاله
اگر جشن ازدواج شما اواخر زمستان است، حتما به فصل شکوفایی لاله خواهید رسید. لاله‌ها در ایران در پایان زمستان رخ نمایی می‌کنند و جز بهترین گل‌ها برای ساخت دسته گل عروس مدرن به شمار می‌روند.

اگر قصد استفاده از مچ بند و یا تاج گل دارید، در انتخاب گل دقت کنید. گل‌های خیلی درشت چون لیلیوم، قابلیت استفاده در تاج و دستبند را ندارند و باید گل کنار آن‌ها ظاهر خوبی داشته باشد تا ست شما را به هم نزند. امیدواریم با مطالعه این متن کار شما در انتخاب گل عروسی کمی ‌ساده تر شده باشد و بتوانید گل مناسب خود را تهیه کنید.

دسته بندی: چک لیست