ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب برای عروس

چگونه آرایشگاه خوبی برای عروسی پیدا کنیم؟
اگر کمی اهل گشت و گذار در اینترنت باشید، حتما با عروس هایی مواجه می شوید که در یک بازه زمانی در شبکه های اجتماعی یا سطوح فراتر مشهور می شوند. گاهی یک عروس با لباس خود به شهرت می رسد، گاهی با جشن عروسی لاکچری و گاهی نیز با آرایش عروس فوق العاده زیبای خود. یکی از دغدغه های هر خانم جوانی برای روز عروسی، انتخاب آرایشگاه عروسی مناسب است. میک آپ آرتیست عروس خوب چیزی کمیاب است و یک آرایشگر ناشی، می تواند بهترین روز زندگی شما را به یک کابوس فراموش نشدنی تبدیل کند. پس باید در انتخاب این مهم، دقت کافی داشته باشید.
بسیار پیش می آید که خانمی آرایشگر عروسی معروف و کار درستی را انتخاب می کند اما پس از انجام میک آپ، از نتیجه کار به هیچ عنوان رضایت ندارد. به همین دلیل پیاردو به شما پیشنهاد می کند که سلیقه خودتان، ترندهای آرایش عروس و بهترین آرایش های عروسی را ببینید و چیزی که کاملا مطلوبتان است از آرایشگر خود بخواهید. اما در ادامه چند نکته مهم را در رابطه با آرایشگاه مناسب عروس مطالعه خواهید کرد و متوجه می شوید که آرایشگاه عروس خوب چه ویژگی هایی دارد؟ 

 

 لوازم آرایش مرغوب
یک آرایشگاه خوب باید مجموعه ای از بهترین و به روزترین لوازم آرایش را در سالن خود داشته باشد. بسیاری از ابزار و لوازم آرایشی مانند کانسیلر یا هایلایتر که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند، ۳-۴ سال پیش اصلا وجود نداشتند. به همین دلیل باید سالن آرایش عروس خود را به گونه ای انتخاب کنید که از بهترین و به روزترین لوازم آرایش استفاده می کند.
فرار از حساسیت 
یکی از کابوس های آرایش عروس، حساسیت و عکس العمل صورت عروس به لوازم آرایش است. جهت کاهش این ریسک بهترین کار استفاده از لوازم آرایش خودتان است. ریمل و خط چشمی که قبلا استفاده کرده اید و چشمتان به آن حساسیت نداشته است و یا کرم پودری که روی صورتتان پوسته پوسته نمی شود را همراه داشته باشید. هیچ عروسی از قرمز بودن چشم ها و ملتهب بودن صورت خوشش نمی آید.
تست آرایش
یکی از کارهایی که برخی سالن ها انجام می دهند تست آرایش پیش از عروسیست. به این شکل که میک آپ آرتیست عروس شما، آرایشی را که برای شب عروسی برای شما در نظر دارد را چند روز قبل از مراسم انجام می دهد. این آرایش آزمایشی عروس تاثیر بسیار خوبی دارد و می توانید پیش از عروسی، ایرادات آن را پیدا و رفع کنید.
امکان آوردن همراه
بسیاری از سالن های آرایش اجازه آوردن همراه را به شما نمی دهند. اما عروس در روز عروسی به همراه برای پوشیدن لباس، نگه داشتن وسایل و خیلی از کارهای دیگر نیاز دارد. سالنی که با وجود دریافت هزینه های بالا به شما اجازه داشتن همراه ندهد، به خواسته شما احترام نمی گذارد و بهتر است به سراغ سالن دیگری بروید.

 


سالن دلباز
شما قرار است از ساعات اولیه روز عروسی خود به سالن بروید و چند ساعت در آنجا باشید. سالنی را انتخاب کنید که ضمن داشتن سایر ویژگی ها، تهویه مناسبی داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است نفستان بگیرد و سالن کوچک و نامطبوع حال شما را در این روز مهم دگرگون کند.
 قیمت معقول
جشن عروسی هزینه های متعدد و جانبی زیادی مثل آرایشگاه، عکاسی، کیک، گیفت و … دارد. شاید هریک به تنهایی هزینه زیادی نباشد اما وقتی در کنار هم قرار می گیرند هزینه ازدواج ساده شما به ارقامی نجومی می رسد. یکی از ویژگی های یک عروس خوب توجه به جیب همسر و رفتار و هوش اقتصادی است. نیازی نیست حتما آرایشگاه عروس ارزان انتخاب کنید. اما با دانستن قیمت آرایش عروس در سطوح مختلف، می توانید با توجه به بودجه خود تصمیم بگیرید. برخی از سالن ها تنها برند شده اند و قیمت های بسیار بالایی دارند. در بسیاری از این سالن ها حتی خود 
میک آپ آرتیست اصلی آرایش شما را انجام نمی دهد. یعنی شما برای داشتن آرایشگری معروف هزینه ای بالا می پردازید ولی خود او شما را آرایش نخواهد کرد. هم اکنون باید به این نقطه فکر کرد تا لحظه آخری که به این حد از پیمایش می رسید آنرا سرلوحه کار خود قرار داده و سپس برای اینکه تولید انبوه آن اوکی شود به حداکثر افراد وام گیرنده تعلق وارد شده و برای این منظور بودجه ای در نظر گیرید.
سالن آرایش عروس از نظر هرکس می تواند ویژگی های متفاوتی داشته باشد. در اینجا شما چهار مورد از نکاتی که باید به آن توجه ویژه داشته باشید را مطالعه کردید. امیدواریم با انتخاب بهترین آرایشگاه عروس بتوانید شبی رویایی را پشت سر بگذارید. شبی که کاملا از ظاهر خود راضی باشید و با اعتماد به نفس به جشن و شادی در کنار خانواده و فامیل خود بپردازید. 

 

دسته بندی: چک لیست

مکان های برتر