هزینه آرایشگاه در روز عروسی

هزینه آرایشگاه در روز عروسی چقدر است؟

هزینه آرایشگاه عروسی در تهران چقدر است؟ چند درصد از هزینه‌های برگزاری عروسی به سالن آرایشگاه عروس تعلق می‌گیرد؟

آرایش و میکاپ عروس، یک دنیای زیبا و شگفت انگیز است که انتخاب و شناخت آن حساسیت بسیاری دارد. این علم بیکران، که هرروزه شکل تازه‌ای به خود می گیرد، تاثیر مستقیم بر چهره عروس دارد و می‌تواند تفاوت‌های چشمگیری ایجاد کند.
اگرچه، هزینه آرایشگاه در روز عروسی، تنها به میکاپ عروس تعلق نمی‌گیرد و اغلب شامل هزینه سالن داماد و ساقدوش‌ها نیز می‌شود. اما بحث پیرامون اعداد و ارقام، کار سختی و عملا غیر ممکن است. چرا که رقم آن بسیار متغیر است و انتخاب‌های شما ما بین گزینه‌های مختلف پیش رو، می‌تواند تاثیر محسوسی بر این اعداد و ارقام بگذارد. شناخت انواع خدمات سالن‌های آرایشگاه، شما را به انتخاب صحیح و عاقلانه وا می‌دارد. شاید برخی هزینه ها ضروری نباشد و یا در صورت عدم شناخت شما، سالن‌های آرایشی، هزینه مازادی را به شما تحمیل کنند. پس بیش از هر چیز لازم است سری به این دنیا اعجاب انگیز بزنیم تا بتوانید از یکی از حساس ترین اقدامات، جهت برگزاری مراسم عروسی، عبور کنید.
انتخاب یک آرایشگاه حرفه‌ای، اگر چه ممکن است هزینه بیشتری را رقم بزند، اما اطمینان خاطر بسیاری را به همراه می‌آورد. انتخاب بهترین و حرفه‌ای ترین میکاپ آرتیست‌ها، اولین اقدام برای داشتن خاص ترین میکاپ و شینیون است. این انتخاب اگر با بررسی دقیق و حوصله فروان صورت گیرد، موجب می‌شود تا در روز عروسی، عروس، داماد و ساقدوش‌ها، به زیبایی هرچه تمام بدرخشند و چهره‌ای زیبای آنان علاوه بر قبت در نگاه دوربین، از نزدیک نیز قابل لمس باشد. همچنین این میکاپ و شنیون، می‌بایست تا پایان مراسم دوام داشته باشد و دستخوش تغییرات نشود.
نکات طلایی بسیاری وجود دارد که با انجام آنان، می‌توان از لحظات میکاپ خود مانند سایر قسمت‌های یک عروسی لذت برد.

پیاردو - هزینه آرایشگاه در روز عروسی

 بهترین مکان جهت میکاپ

عروس و داماد، می‌بایست تصمیم بگیرند تا میکاپ آنان کجا انجام شود. در این بین گزینه‌های روبرو، سالن زیبایی، خانه خودشان و یا محل برگزاری جشن است. اگر چه اغلب افراد ترجیح می‌دهند در سالن‌های زیبایی میکاپ شوند، اما به وضوح می‌توان گفت بهترین انتخاب، خانه است. این گزینه اگر چه هزینه بیشتری را بوجود می‌آورد، اما زحمت حمل و نقل و جابجایی‌ها را از بین می‌برد. علاوه بر این، فیلم‌های بهتر و خاطره انگیز تری را در خانه می‌توان ضبط کرد. یک میکاپ آرتیست فریلنس، به همراه یک شینیون کار حرفه‌ای، می‌توانند جهت میکاپ روز عروسی، در خانه شما حضور پیدا کنند.

 شناخت دنیا گریم و آرایش

شاید عده زیادی از افراد، گریم و میکاپ را با هم اشتباه می‌گیرند و تفاوت آن ها را نمی‌دانند. گریمورها، بوسیله انجام گریم، عیب و نقص صورت را برطرف می‌سازند اما میکاپ آرتیست‌ها با پالت رنگ سر و کار دارند و سعی می‌کنند زیبایی‌های صورت را برجسته کنند. انجام امور مربوط به گریم، هزینه آرایش روز عروسی را افزایش می‌دهد، اما بی درنگ می‌توان گفت، تاثیر فوق العاده‌ای بر زیبایی شما خواهد گذاشت. 

 انتخاب سبک میکاپ

مهمترین بخش از هزینه‌ها، به انتخاب سبک میکاپ شما تعلق می‌یابد. مسلما شما بعنوان عروس، بارها به سبک آرایش خود فکر کرده‌اید و خود را در آن استایل ویژه و بخصوص، تصور کرده‌اید. اما در انتخاب سبک آرایشتان، سلیقگی برخورد نکنید و انفرادی تصمیم نگیرد. مشورت با خانواده، دوستان و کسانی که به تازگی عروسی کرده‌اند، مشاهده مدل‌های مختلف عروس در ژورنال‌ها، مجلات، سایت‌ها و همچنین صحبت با آرایشگرتان، می‌تواند به یک انتخاب زیبا، خاص و متناسب با چهره شما کمک بسیاری کنید. در این زمینه مطمئن شوید میکاپ شما، به همراه انجام خدمات ناخن انجام شود و نیروی مجرب و کاردیده، جهت انجام این امر، در سالن زیبایی وجود داشته باشد.

 سراغ مدل‌های بی روح نروید

انتخاب آرایش‌های مات، بخصوص برای عروس، چهره‌ای بی روح و سرد را ایجاد می‌کند. چرا که لباس عروس سفید است و میکاپ مات، از شما یک مجسمه رنگ پریده خواهد ساخت. این میکاپ، اگر برای ساقدوش‌ها انتخاب شود، مسلتزم این است که لباس‌های آنان از رنگ‌های شاد انتخاب شده باشد.

 انتخاب لوازم آرایش مرغوب

در مراحل انتخاب یک سالن زیبایی حرفه‌ای، مطمئن شوید از لوازم آرایشی مرغوب، برای آرایش صورت شما استفاده می‌کنند. چرا که آرایش عروس یک روز کامل بر روی صورت می‌ماند و باید تا لحظات پایانی جسن عروسی، ماندگار باشد. برند لوازم آرایشی را بررسی کنید و خصوصیات پوست خود را قبل از میکاپ و گریم، برای آرایشگر خود توضیح دهید.

پیاردو - هزینه آرایشگاه در روز عروسی

 بودجه مدنظر جهت آرایش

همانطور که گفته شد، عوامل متعددی می‌تواند بر نرخ آرایش در روز عروسی تاثیر بگذارند. عواملی که از آن‌ها بعنوان مواد آرایشی، سبک آرایش و مدل آرایش یاد شد. تمام این عوامل در کنار محل آرایشگاه، چه از نظر محله و منطقه و چه در شهر‌های مختلف ایران، می‌تواند قیمت آرایش را تغییر دهد. پس بهتر است با در نظر گرفتن یک بودجه خاص، جهت آرایش عروس، داماد و در صورت نیاز ساقدوش‌ها، عوامل مختلف را بررسی کنید. شاید انتخاب یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای، در مناطق معمولی هر شهر و استانی، عددی را رقم بزند که به بودجه شما نزدیک‌تر است.
واژه عروسی، ذهن تمام مردم را به شب خاص، رویایی و منحصر بفرد سوق می‌دهد. عروس و داماد، دوست دارند در شب مخصوص خودشان، به زیبایی بدرخشند. لذا اغلب در این مراسم، قیمت‌ها رنگ می‌بازند و اهمیت اصلی خود را از دست می‌دهند. اما همیشه هم اینطور نیست، افرادی نیز هستند که برای کوچکترین هزینه‌ها برنامه ریزی می‌کنند و با انتخاب‌های هوشمندانه، سعی در کاهش هزینه‌ها دارند. بدون شک، انتخاب یک سالن زیبایی خوب، متناسب با بودجه شما، یکی از اصلی ترین دغدغه‌های مراسم عروسی به شمار می‌رود که البته طبیعی است. اما می‌توان با بررسی سابقه کاری یک آرایشگاه، رفتار و اخلاق پرسنل فعال در آن سالن و سنجیدن مسافت سالن تا تالار، به بهترین انتخاب‌ها و گزینه‌ها رسید.

دسته بندی: ترفند

مکان های برتر