در فصل بهار چه گل هایی مناسب دسته گل عروس است

چه گل هایی مناسب دست گل عروس فصل بهارند
یک عروس خوش ذوق و هنرمند همیشه همه چیز را مدنظر می‌دهد و هماهنگی بین تمام ارکان شب عروسی برایش مهم است، یکی از مهمترین اکسسوری‌های شب عروسی دسته گل عروس است. این دسته گل که معولا چیزی بیشتر از ۸ ساعت همراه عروس و داماد است. این دسته گل ماندگار هم جلوه دهنده عکس‌ها و فیلم های شما خواهد بود و هم یک نماد فوق العاده‌ای از سلیقه  شماست. انتخاب دسته گل عروس معیارهای زیادی دارد و باید از چندین جهت مورد بررسی قرار گیرد ،عروس فصل بهار معمولا انتخاب های فراوان و البته با قیمت مناسب دارد اکثر گل‌های زیبا و خاص متعلق به بهاراند و عروس فصل بهار شایسته‌ترین و شاهکارترین انتخاب‌های تمام طبیعت را خواهد داشت.
در این مقاله ما به بررسی نکات مربوط به دسته گل عروسی فصل بهار میپردازیم.

تناسب با لباس و اندام 
اولین و مهمترین نکته یک دسته گل عروس متناسب بودنش با لباس عروس و فرم اندام عروس خانم است ،به یک عروس قد بلند و درشت اندام معمولا یک دسته گل بزرگتر و گاهی اوقات دسته گل آبشاری پیشنهاد می‌شود اما عروس خانم‌های ریز جثه می‌توانند از دسته های گرد و کوچک یا در بعضی موارد از دسته گل  معروف به حلقه گل که دور دست می‌پیچد استفاده کنند. بعد از هماهنگ کردن دسته گل با فرم اندام، باید دسته گل را با مدل لباس خود تطبیق داد ،دسته گل شما نباید تزیینات جلوی لباستان را بپوشاند یا حتی قسمتی از یکی از دوخت های لباستان را بگیرد ،معمولا دست گل باید  قسمتی از لباس عروس که کمترین تزیین و دوخت را دارد پوشش دهد و به جلوه‌گری بپردازد، تنوع گلهای فصل بهار این امکان را به شما می‌دهد که یک دست گل موزون و متناسب با لباس و فرم اندام خود انتخاب کنید.

 فصل دست گل های لایت و خوش رنگ
اگر نگاهی به دسته گل های فصل بهار بیندازید معمولا با دسته گل هایی با رنگ صورتی، آبی، سفید، سبزملایم، کالباسی و گاهی گلبهی برخورد میکنید. این رنگ ها معمولا با اغلب لباس‌های عروس ست می‌شوند وآرامش و نشاط فصل بهار را به لباس تزریق می کنند. تنوع گل ها در این طیف رنگ بسیار زیاد است و شما میتوانید متناسب با سلیقه خود یک دسته گل با یک مدل گل وتک رنگ انتخاب کنید و یا از کنار هم گذاشتن چند رنگ گل که طیف رنگی یکسانی دارند استفاده کنید 
عروس بهار 
در بخش های بالاتر گفتیم که گزینه‌های عروس فصل بهار بسیار متنوع می‌باشد ،گل های نرگس، لاله، لیلیوم هلندی، گل مرواریدی، سنبل و…. همه در فصل بهار با رنگ ها و اندازه های مختلف موجود هستند و عروس میتواند یک دست گل ویژه و خاص برای جشن عروسی خود انتخاب کند مثلا استفاده از گل نرگس دردسته گل باتوجه به افسانه نارسیس  میتواند نشان دهنده علاقه عروس به خودش و داماد و غرور عروس و داماد برای انتخاب یکدیگر باشد و یک انتخاب شجاعانه و متفاوت است یا انتخاب گل سلویا یک انتخاب همه پسند و ساده اما شیک است، استفاده از چند رنگ لاله میتواند نشان دهنده محبت عروس و داماد به یکدیگر باشد و به همه القا کند که در جشن عروسی  یک عروس با احساس و لطیف شرکت کرده اند. همچنین استفاده از گل مرواریدی میتواند به معطر کردن فضا کمک کند و نوع سفیدش هارمونی ویژه ای با لباس عروس را به وجود بیاورد.

عروس خوشبخت
بعد از انتخاب گل های دسته گل حتما  باید رنگ گل ها را با آرایشگر خود در میان بگذارید تا رنگ آرایش چشم و لب و همچنین ناخن ها با رنگ‌ گل ها هماهنگی داشته باشند. بعد از هماهنگ کردن رنگ میکاپ صورت با دسته گل شما میتوتنید به آرایشگرتان پیشنهاد دهید که از تاج گل هماهنگ با دسته گلتان استفاده کند یا در شینیون موهایتان از چند شاخه گل هماهنگ با دسته گلتان  استفاده کند بعد از انتخاب دسته گلتان حتما به این نکته توجه داشته باشید که به گل های دسته گلتان حساسیت نداشته باشید ، حساسیت به گل ها میتواند شب شما را خراب کند وباعث عطسه و سرفه و حتی سردرد بشود باتوجه به همه گفته های بالا اگر شما عروس فصل بهار هستید ،عروس خوش شانسی هستید و می‌توانید باتوجه به لباس و میکاپتان از یک دسته گل  شلوغ و چند گلی یا نوع ساده و تک گل دسته گل برای زیبایی بخشیدن به تمام مراسمتان استفاه کنید.
با پیاردو همراه باشید.

دسته بندی: ترفند

مکان های برتر