برنامه ریزی عروسی

یکی از مهم ترین دغدغه‌های ذهنی زوج های جوان، برنامه ریزی عروسی است. برنامه ریزی عروسی یعنی این که عروس و داماد چه کارهایی را بایستی پیش از مراسم انجام دهند تا در روز عروسی به مشکلی برنخورند. بنابراین بهتر این است که شما با نحوه برنامه ریزی عروسی آشنا باشید تا بتوانید این مراسم را بدون هیچ گونه کم و کاست برگزار نمایید.

۱۳۹۸/۱۱/۲۸
۰۹:۴۸
عمومی

تفاوت عروسی خارجی و عروسی ایرانی

برگزاری مراسم عروسی، در تمام کشور ها، متفاوت بوده است. امروزه این تفاوت با توجه به تنوع فرهنگ در هر کشوری، گسترده تر و متنوع تر می شود.

۱۳۹۸/۱۱/۱۹
۱۲:۵۶
فرهنگ

آرایش مناسب با انواع لباس‌ها

انتخاب رنگ آرایش مناسب به اندازه پوشیدن لباس هماهنگ با اندام اهمیت دارد. در هنگام انتخاب مدل آرایش، علاوه بر رنگ مو، رنگ پوست و فرم صورت باید به رنگ لباس خود نیز توجه کنید و آرایش مناسب با انواع لباس‌ها را استفاده نمایید.
برای میکاپ صورتتان از یک رنگ استفاده نکنید. همچنین بهتر است که برای هر لباس، آرایشی جذاب و متفاوت داشته باشید. ما در این مقاله قصد داریم که به آموزش آرایش مناسب با انواع لباس‌ها بپردازیم.

۱۳۹۸/۰۹/۱۰
۱۴:۲۸
عمومی

گیفت عروسی چیست؟

از سال‌ها پیش در کشورمان ایران، این هدیه ماندگار، به مهمانان یک عروسی تقدیم می‌شده است. طوریکه عروس و داماد، در انتهای مراسم عروسی، چند هدیه کوچک را داخل دستمال قرار داده و به نشان یادبود، به مهمانان تقدیم می‌کردند.
علاوه بر ایران، این رسم در تمام فرهنگ‌های بین المللی جای خود را محکم کرده است و تاکنون عده بسیاری، آن را بعنوان یک رسم زیبا و ماندگار، بجا می‌آورند. آنچنان که در اروپا نیز، اهدا گیفت عروسی توسط قشر مرفه، رایج بوده است.

۱۳۹۸/۰۹/۰۲
۱۱:۱۸
عمومی

لباس مناسب خواستگاری

خواستگاری، بعنوان یک سنت دیرینه و کهن شناخته می‌شود که هنوز هم برپایی آن، برای اغلب خانواده‌های ایرانی اهمیت دارد. پایه‌های شروع یک زندگی موفق، در این جلسه بنیان می‌شود. اگر جلسات خواستگاری شما با جدیت و صداقت جلو برود، به راحتی می‌توانیم ورود شما را به دنیای متاهلین، تبریک بگوییم.

۱۳۹۸/۰۸/۱۱
۱۷:۰۹
ترفند

لباس مناسب عروسی برای مردان

شاید انتخاب لباس مناسب عروسی برای مردان راحت‌تر از انتخاب لباس بانوان در مجلس عروسی به نظر برسد اما در هر حال انتخاب یک لباس زیبا و مناسب برای مردان نیز در جشن عروسی می‌تواند شما را از بقیه افراد حاضر در مجلس متمایز کرده و باعث شود تا به زیبایی هر چه تمام‌تر در مجلس بدرخشید.
دقت داشته باشید که لباس مناسب عروسی برای مردان یک لباس رسمی می‌باشد و معمولا انتخاب کت شلوار بهترین گزینه برای آقایان می‌باشد. بنابراین در این مقاله سعی داریم تا شما را در انتخاب و خرید یک کت و شلوار زیبا که مناسب با عروسی باشد راهنمایی کنیم.

۱۳۹۸/۰۸/۰۴
۱۹:۵۰
ترفند

مراسم عروسی یهودیان

مراسم عروسی یهودیان آیین یهود، ازجمله ادیانی است که پیروانش را از ازدواج کردن با افراد بیگانه بر حذر می‌کند. در بخش‌های مختلف کتاب تورات نیز، یهودیان از ازدواج کردن با بیگانگان منع شده و حتی این کار را گناهی بزرگ شمرده‌اند. از لحاظ دین یهود، مرد و زن باید یهودی باشند و الا عقد […]

۱۳۹۸/۰۷/۱۳
۲۳:۰۷
فرهنگ

مراسم عروسی در ترکیه

همه چیز درباره مراسم عروسی در ترکیه این روزها بسیاری از دختر و پسرهای جوان و یا عروس و داماد‌های جوان علاقمند هستند تا عروسی خود را در کشور دیگری غیر از ایران برگزار کنند. ترکیه یکی از کشورهای مجاور ایران است که با آب و هوای مناسب و معتدل و نیز مناظر زیبا و […]

۱۳۹۸/۰۷/۰۷
۲۱:۳۶
فرهنگ

چگونه یک کنفرانس خوب داشته باشیم؟

چگونه یک کنفرانس خوب داشته باشیم؟ براساس تحقیقات به عمل آمده، سخنرانی در جمع جز یکی از وحشتناکترین کارها برای هر فرد است. همه ما شاید برای یکبار هم که شده مجبور شده‌ایم در یک جمع ناآشنا و بعضا رسمی به ارائه یک موضوع و سخنرانی بپردازیم. قطعا برایمان استرس آور و بسیار هیجان انگیز […]

۱۳۹۸/۰۷/۰۶
۱۷:۵۸
عمومی

بهترین تالار همایش های تهران

بهترین تالار همایش‌های تهران همانطور که می‌دانیم برای برگزاری هر مراسمی، مکانی وجود دارد. مکانی که مناسب و موافق آن مراسم باشد و به راحتی بتوان مراسم را در آن برگزار نمود. برای برگزاری همایش نیز سالن‌های همایشی در نظر گرفته می‌شود که با توجه به ویژگی‌های یک همایش بتوان آن‌را به راحتی برگزار نمود. […]

۱۳۹۸/۰۷/۰۲
۲۲:۱۴
چک لیست

آداب مراسم ختم

مراسم ختم چیست؟ تحمل غم از دست دادن عزیزان برای انسان بسیار دشوار است. با از دست دادن یک عزیز، انسان احساس دلتنگی وصف ناپذیری را در وجودش برای شخص از دست رفته احساس می‌کند. احساسی که ناشی از ذات عاطفی و اجتماعی انسان است. به جهت همین احساسات برای متوفی مراسم ترحیم برگزار می […]

۱۳۹۸/۰۷/۰۲
۱۷:۵۰
فرهنگ

ویژگی‌های سنگ قبر

ویژگی‌های سنگ قبر از زمان‌های دور تاکنون مردم در همه نقاط مختلف دنیا، با فوت عزیزان خود به دنبال ماندگار کردن اثری از متوفی بوده‌اند. اثری که وقتی دلتنگ می‌شوند بتوانند ساعاتی را در کنار آن سپری کنند. شاید بتوان گفت محبوب ترین راه برای این هدف گذاشتن سنگ قبر بر روی جنازه دفن شده […]

۱۳۹۸/۰۶/۳۱
۲۳:۰۲
چک لیست