بهترین مدل حلقه ازدواج کدام است؟

بهترین مدل حلقه ازدواج کدام است؟


مدل های حلقه ازدواج
فرقی نمیکند که عروس کدام شهر یا کشور باشید در هر صورت حلقه ی طلا یکی از مهمترین خرید های شما برای ازدواج است .این حلقه که همیشه همراه شماست در تاریخ  نماد تکامل بوده و نشان دهنده ی تعهد شماست و باید با دقت انتخاب شود .
اینکه شما چه حلقه ای را انتخاب میکند و کدام حلقه سلیقه شماست نیاز به شناخت مدل های مختلف حلقه دارد این روز ها حلقه های نامزدی و ازدواج نیز انواع مختلفی دارند .در این مقاله ما مدل های مختلف حلقه ،جنس ورنگ حلقه را به شما معرفی میکنیم.

 


حلقه های تک نگین ،یک ترند همیشگی 
یک حلقه ساده با یک نگین در وسط همیشه مد بوده و هست این حلقه که میتواند از طلای سفید یا زرد باشد  یک ترند همیشگیست.و همیشه طرفداران خود را دارد.
حلقه های دارای یک نماد یا طرح
یک گل کوچک،قلب،برگ درخت ،ستاره ویا یک خوشه انگور روی یک حلقه ساده میتواند یک حلقه زیبا و خاص را درست کند و برای همیشه حس خوب را به شما منتقل کند .این روز ها حلقه هایی با طرح بینهایت هم جزً حلقه های پر طرفدار حلقه های نمادی است . 

 


حلقه های مدرن 
اگر اهل دنیای مد باشید حلقه هایی جدید دنیای مد شمارا شگفت زده  خواهد کرده. حلقه با طرح اثر انگشت شما برای همسرتان  و اثر انگشت همسرتان برای شما یکی از مد های این گروه از حلقه هاست .این روزها حلقه هایی که طرح یک صدا مانند دوستت دارم را رو خود دارند نیز طرفداران زیادی پیدا کرده سایت ها و طلا فروشی های زیادی این کار را برای شما انجام میدهند.

حلقه های داری نوشته 
میتوانید از طلا فروش خود بخواید روی یک جفت حلقه ساده یک متن را برایتان هک کند .این کار که یک کار کلاسیک محسوب میشوند این روز ها طرفداران خود را دارد .این متن میتواند یک جمله عاشقانه ،یک بیت شعر و یا هر متنی که برای شما و همسرتان اهمیت دارد باشد.

 

 

حلقه های پوشیده شده از نگین 
یک حلقه که نگین های ریز تمام سطح آن را پوشاندند هم از گذشته تا امروز طرفدار دارد این نگین ها میتواند از سنگ های مختلف و با رنگ و اندازه های متفاوت باشند فقط باید توجه کنید که اگرآدم فعالی هستید و با دستهایتان زیادکار میکنید باید حلقه ای را انتخاب کنید که یک کمربند فلزی دور نگین ها داشته باشد و از افتادن نگین ها جلوگیری کند.

حلقه های بافت 
حلقه هایی که دارای یک بافت ساده اند هم یک انتخاب فانتزیست .این حلقه ها میتوانند دارای بافت درشت یا ریز باشد ،نگین داشته باشد و یا بدون نگین باشد و گاهی حتی دو رنگ باشد.
حلقه های رز گلد 
این روزها بازار حلقه های رزگلد بسیار داغ است و انواع مدل های آن  ساخته میشود ،این حلقه ها که نه سفید است و نه طلایی درخشش خاصی دارد وانتخاب این روزهای خیلی هاست .
 حلقه های پلاتینی 
اگر عمر حلقه شما برایتان مهم است و میخواهید در اثر گذر زمان کدر نشود و یا آسیب نبیند حلقه های پلاتینی بهترین انتخاب برای شماست . این حلقه که در طاهر هیچ تفاوتی با طلا ندارد از جنس فلز پلاتین است و بسیار مقاوم است.
در نظر داشته باشید که رنگ آن کاملا مثل طلای سفید است اما رنگش مانند طلای سفید به مرور زمان کم نمیشود قیمت حلقه های پلاتینی کمی بالاتر از حلقه های طلاست.
در آخر در هنگام خرید حلقه همه چیز را در نطر بگیرید و حلقه ای را انتخاب کنید که ظاهرش همیشه برایتان جذاب باشد .همچنین اندازه حلقه را طوری انتخاب کنید که با کمی چاق یا لاغر شدن همچنان قابل پوشیدن باشد.


 


نویسنده:چک لیست

آخرین مقالات

مشاهده

آداب مراسم ختم

از دیرباز تاکنون و در همه جای دنیا سوگواری برای عزیز درگذشته رواج داشته و دارد. در ایران مراسم ترحیم با تشییع و خاکسپاری متوفی آغاز شده و پس از آن با برگزاری مراسمی چون سوم، هفتم و چهلم یاد تازه درگذشته گرامی داشته شده و برایش طلب آمرزش و آرامش می‌شود.

ادامه مطلب...

مشاهده

ویژگی‌های سنگ قبر

از زمان های دور تاکنون مردم در همه نقاط مختلف دنیا، با فوت عزیزان خود به دنبال ماندگار کردن اثری از متوفی بوده اند. اثری که وقتی دلتنگ می شوند بتوانند ساعاتی را در کنار آن سپری کنند. شاید بتوان گفت محبوب ترین راه برای این هدف گذاشتن سنگ قبر بر روی جنازه دفن شده است.

ادامه مطلب...

مشاهده

لباس مناسب عروسی‌ مختلط

امروزه بیشتر جشن‌های عروسی در ایران در تالارها گرفته می‌شود. در تالارها معمولا برای خانم‌ها و آقایان سالن‌های مجزا در نظر گرفته شده است تا خانم‌ها راحت تر باشند. در برخی دیگر از عروسی‌ها از همان ابتدا مجلس مختلط است و مراسم عملا در یک سالن و در حضور همه مهمان‌ها انجام می‌شود.

ادامه مطلب...

مشاهده

ویژگی مداح در مراسم ختم

مراسم ختم، از مراسم‌هایی است که به مناسبت فوت عزیزان، توسط بازماندگان برگزار می‌شود. معمولا این محافل با عنوان سوم، چهلم، سالگرد و هفتم برگزار می‌شود که هرکدام آداب مخصوص به خود را دارد.

ادامه مطلب...