ویژگی‌های تشریفات لوکس

ویژگی‌های تشریفات لوکس


یک تشریفات لوکس چگونه باید باشد؟
در یک تشریفات لوکس، زیبایی جایگاه ورودی بسیار مهم است

در رابطه با این سوال که یک تشریفات لوکس چگونه باید باشد می‌توان گفت که زیبایی جایگاه ورودی بسیار مهم است. چرا که ورودی یک تالار اولین چیزی است که میهمانان شما از مراسمتان می‌بینند و می‌تواند آن‌ها را متاثر نماید. چنانچه تالار انتخابیتان پارکینگ اختصاصی داشته ولی از ورودی تالار فاصله دارد، بایستی یک نفر به میهمانان خوش آمدگویی کرده و ماشین مهمانان را به سوی پارکینگ هدایت نماید.
 

گل آرایی ورودی هم تاثیر بسیاری در چشمگیر شدن مراسمتان دارد. از تشریفات مجالس خود بخواهید که طاقی از بادکنک یا گل آماده کرده و میهمانان شما از داخل آن وارد تالار گردند. 
همچنین میهمانان شما به موزیک و موسیقی‌هایی که پخش می‌کنید، دقت زیادی می‌کنند. بایستی مطمئن باشید که مسئول تشریفاتتان برای شما موسیقی خوبی در نظر گرفته و آهنگ‌هایی که مناسب با سلیقه شما هستند را برای شما انتخاب می‌کند. 
چنانچه به سبک موسیقی خاصی علاقه دارید یا این که نمی‌خواهید آهنگ‌هایی که در مجالس دیگر پخش می‌شوند، برای شما نیز پخش گردند، این موضوع را حتما با مسئول تشریفات در میان بگذارید. همچنین لیستی از آهنگ‌هایی را که دوست دارید برای مجلس شما پخش گردند را در اختیار آن‌ها قرار دهید.

 

 

 

نورپردازی یکی از موارد تاثیر گذار در یک تشریفات لوکس است
در خصوص این که یک تشریفات لوکس چگونه باید باشد می‌توان گفت نورپردازی یکی از عوامل تاثیر گذار در تشریفات لوکس است. اکثر برگزارکنندگان مراسم، بر این موضوع واقف‌اند که نورپردازی تاثیر زیادی در زیبایی مراسم دارد. بنابراین روی آن مانور زیادی می‌دهند. 

 

عکاسی با جلوه گری بر عظمت و شکوه مراسم می افزاید
عکاس با ثبت کردن لحظات به یاد ماندنی و ناب، صحنه‌های زیبایی از مراسم را به یادگار می‌گذارد. امروزه عکاسی پایه ثابت همه جشن‌ها و مراسم‌ها می‌باشد. عکاسی با استفاده از ابزارهای پیشرفته و جلوه گری بر عظمت و شکوه مراسم می‌افزاید.

 


 

در یک تشریفات لوکس نحوه پذیرایی بسیار مهم است
نحوه پذیرایی و هم چنین سرو شیرینی و میوه، از مواردی هستند که در ذهن میهمانان شما می‌مانند. در یک تشریفات لوکس، هم به چگونگی سرو شیرینی و میوه و هم به نحوه ظاهری مهمانداران توجه می‌شود.

مسئول تشریفاتی شما بایستی مطمئن گردد که به ازای همه میهمانانتان، نیروی کارآمد و کافی وجود دارد و همچنین باید بلافاصله بعد از اتمام خوراکی‌های روی میز، آن را با شیرینی و میوه جدید پر نماید. 
 

یک مراسم تشریفاتی با شام خوب تمام می‌شود
وعده شام جزو آخرین و مهم ترین بخش مراسم شماست. کیفیت و همچنین دیزاین شام بسیار مهم بوده و همه مهمانان به آن توجه می‌کنند. مخصوصا اشخاص مسن تر که به دکوراسیون و آهنگ‌های سالن دقت زیادی نمی‌کنند به غذا توجه زیادی می‌نمایند.
 اما در این میان موارد دیگری نیز هست که بایستی به آن توجه نمایید. سرو به موقع شام، یکی از موارد قابل توجه است. برای این که خیال شما از لحاظ تعداد غذاها راحت باشد، بایستی یک نفر از خودتان را به عنوان نماینده به تشریفات معرفی نمایید تا بر تعداد غذاها نظارت نماید. یادتان نرود که برای برگشت غذای اضافه، ظرف بزرگی را به تشریفات برده و در انتها مجلس یک شخص را مسئول انتقال غذاها به خانه نمایید. 
با توجه به مطالبی که گفته شد می‌توان نتیجه گرفت که یک تشریفات لوکس نیازمند مقدماتی است که به خوبی برگزار گردد. از مهم ترین این مقدمات می‌توان به مکان مراسم، نورپردازی، عکاسی و نحوه پذیرایی اشاره نمود. در آخر پیشنهاد می‌شود که برای برگزاری یک مراسم لوکس، به متخصصین این امر مراجعه نمایید. 

 


نویسنده:چک لیست

آخرین مقالات

مشاهده

لباس مناسب عروسی برای مردان

شاید انتخاب لباس مناسب عروسی برای مردان راحت‌تر از انتخاب لباس بانوان در مجلس عروسی به نظر برسد اما در هر حال انتخاب یک لباس زیبا و مناسب برای مردان نیز در جشن عروسی می‌تواند شما از بقیه افراد حاضر در مجلس متمایز کند.

ادامه مطلب...

مشاهده

مراسم عروسی یهودیان

در اکثر ادیان الهی، مراسم عروسی از جایگاه بالایی برخوردار است. هر دین طبق سنتی که دارد مناسک خاصی را برای اجرای مراسم دارا می‌باشد. آیین یهود، ازجمله ادیانی است که پیروانش را از ازدواج کردن با افراد بیگانه بر حذر می‌کند.

ادامه مطلب...

مشاهده

مراسم عروسی در ترکیه

این روزها بسیاری از دختر و پسرهای جوان و یا عروس و دامادهای جوان علاقمند هستند تا عروسی خود را در کشور دیگری غیر از ایران برگزار کنند. ترکیه یکی از کشورهای مجاور ایران است که با آب و هوای مناسب و معتدل و نیز مناظر زیبا و مناطق بسیار دیدنی یکی از مقاصد اصلی انتخاب تازه عروس و دامادها می‌باشد.

ادامه مطلب...

مشاهده

چگونه یک کنفرانس خوب داشته باشیم؟

براساس تحقیقات به عمل آمده، سخنرانی در جمع جز یکی از وحشتناکترین کارها برای هر فرد است. برخی از افراد از توانایی خوبی برای سخنرانی در جمع برخوردارند. اما بسیاری دیگر این توانایی را ندارند و گاهی از آن به شدت گریزانند.

ادامه مطلب...