هدیه مناسب سالگرد ازدواج چیست؟

هدیه مناسب سالگرد ازدواج چیست؟


چه کادوهای مناسب سالگرد ازدواج هستند?
در سال‌های اولیه زندگی، سالگرد ازدواج مانند یک فستیوال باشکوه برگزار می‌شود؛ اما هرچه سال‌های زناشویی دچار زمان می‌شوند کارها و خریدن هدیه برای همسر دشوارتر می‌شود. برای اینکه این روز مهم برای شما آسان‌تر شود این مطلب را بخوانید. وقتی صحبت از رسم‌ها و روزهای خاص پس از یک پیوند ازدواج می‌شود، جشن سالگرد همیشه از بیشترین اهمیت برخوردار است، جشنی که در آن یک ساله شدن درخت نوپای عشق و همبستگی را یادآور می‌شود و باید برای عشق و وفاداری و همه احساسات این رابطه از همسرتان تشکر کنید. از گذشته تا  در این روز افراد برای گرامیداشت و شیرین کردن این روز با گرفتن هدیه احساس قدردانی و شادی خودرا نشان می‌دادند، هدیه‌ای که از اهمیت زیادی برخوردار است و همیشه منحصر به فرد بوده و خواهد بود ،امروزه باتوجه به تنوع زیاد هدایا برای این که یک هدیه خاص و متفاوت داشته باشید باید از وقت و خلاقیت خود استفاده کنید در اینجا ما به بررسی چند نمونه از این موارد می‌پردازیم.

 


هدیه خاص
بسیاری از افراد معتقداند هدیه سالگرد ازدواج باید همیشه همراه همسرشان باشد، یک هدیه که در شلوغی های زندگی روزمره بکار بیاید و ناخوداگاه مورد استفاده قرار بگیرد و یادآور شود که همه این شلوغی ها ارزش دارد، بهترین انتخاب برای این افراد معمولا یک ساعت‌مچی شیک، یک فندک خوش طرح یا یک کیف پول است که یک عکس دونفره را در خود جای داده، این کادوها سال هاست که مورد استفاده قرار میگیرند و همچنان محبوب و مورد استقبال هستند.
رمانتیک‌ها
اگر جز افراد احساسی تر هستید حتما معتقدید که یک هدیه رومنس‌تر احساستان به این روز را بهتر نشان می‌دهد و باید سراغ هدیه‌هایی مانند یک مجمسمه برنزی یا سنگی، یک پازل با طرح قشنگ ترین عکس عاشقانه‌تان که روی آن چاپ شده، یک سی دی پر از اولین موزیک هایی که همراه رابطه تان بوده و یا یک جعبه کلاسیک موسیقی  بروید، یا یک سبد چشم نواز گل هدیه دهید. این گونه هدیه ها معمولا سورپرایز بسیار خوبی هستند و احساسات شمارا بهتر نشان می‌دهند.
در کنار همه هدایای بالا بسیاری از افراد هنوز معتقداند که هدیه سالگرد ازدواج باید یک هدیه کلاسیک باشد، هدیه‌ای که معمولا گران قیمت، لوکس و البته با ارزش است. برای این افراد بهترین پیشنهادها، یک جواهر، یک ست تمام چرم به همراه گیره کراوات و دکمه سردست ،یک کلاه و یا یک عینک برند است این دسته از هدیه ها نیز همواره مورد استقبال گروهی از زوج‌ها هستند.

 


حس ماندگار
بعداز بررسی همه هدیه‌های بالا دسته‌ای از هدیه‌ها هستند که در کنار ساده و قشنگ بودن بار احساسی زیاد شما به همسرتان را نشان می‌دهند و احساس صمیمیت شما را به یک دیگر نشان می‌دهند این هدیه‌ها که معمولا شامل یک  جفت ماگ ست با طرح دلخواهتان، یک چراغ شب تاب عاشقانه که عکستان رویش حکاکی شده، یک جفت تیشرت ست یا یک عروسک خاص و بانمک هستند نیز همیشه مد و قشنگ هستند و یک یادگاری شیرین هستند.
در آخر باید مدنظر داشت که هر هدیه‌ای با هر ویژگی و طرح و قیمتی، زمانی ارزشمند است که احساس عشق و علاقه شما را همراه داشت باشد، هدیه‌ای که با علاقه خریده شود و نشان دهنده یک احساس ناب باشد، همواره در نظر داشته باشید که پس از گذشت سالها ممکن است بسیاری از هدیه‌ها ارزش مادی خود را از دست بدهند اما عشق و علاقه و حس خوبشان بیشتر شده باشد.

در ادامه هدایای سالگرد ازدواج را با جزییات بیشتری بررسی می‌کنیم.
 


نویسنده:فرهنگ

آخرین مقالات

مشاهده

آداب مراسم ختم

از دیرباز تاکنون و در همه جای دنیا سوگواری برای عزیز درگذشته رواج داشته و دارد. در ایران مراسم ترحیم با تشییع و خاکسپاری متوفی آغاز شده و پس از آن با برگزاری مراسمی چون سوم، هفتم و چهلم یاد تازه درگذشته گرامی داشته شده و برایش طلب آمرزش و آرامش می‌شود.

ادامه مطلب...

مشاهده

ویژگی‌های سنگ قبر

از زمان های دور تاکنون مردم در همه نقاط مختلف دنیا، با فوت عزیزان خود به دنبال ماندگار کردن اثری از متوفی بوده اند. اثری که وقتی دلتنگ می شوند بتوانند ساعاتی را در کنار آن سپری کنند. شاید بتوان گفت محبوب ترین راه برای این هدف گذاشتن سنگ قبر بر روی جنازه دفن شده است.

ادامه مطلب...

مشاهده

لباس مناسب عروسی‌ مختلط

امروزه بیشتر جشن‌های عروسی در ایران در تالارها گرفته می‌شود. در تالارها معمولا برای خانم‌ها و آقایان سالن‌های مجزا در نظر گرفته شده است تا خانم‌ها راحت تر باشند. در برخی دیگر از عروسی‌ها از همان ابتدا مجلس مختلط است و مراسم عملا در یک سالن و در حضور همه مهمان‌ها انجام می‌شود.

ادامه مطلب...

مشاهده

ویژگی مداح در مراسم ختم

مراسم ختم، از مراسم‌هایی است که به مناسبت فوت عزیزان، توسط بازماندگان برگزار می‌شود. معمولا این محافل با عنوان سوم، چهلم، سالگرد و هفتم برگزار می‌شود که هرکدام آداب مخصوص به خود را دارد.

ادامه مطلب...