بهترین ترفندها برای ورود عروس‌وداماد به سالن

بهترین ترفندها برای ورود عروس‌وداماد به سالن


ایده هایی برای ورود عروس داماد به سالن 

یکی از مهم‌ترین لحظات جشن عروسی شما لحظه ایست که وارد سالن برگزاری مراسم می‌شوید، تصور کنید لحظه‌ای که وارد می‌شوید و نگاه تمام  اقوام و دوستانتان به سمت شماست، بی شک این لحظه باید ویژگی خاصی داشته باشد و هرچه با شکوه‌تر باشد خاطره به یادماندنی‌تری برای شما و مهمانانتان را رقم میزند، در چند سال اخیر از ایده‌های متفاوت و جذابی برای ورود عروس داماد استفاده می‌شود که بیشتر این ایده‌ها نیاز به یک راهرو برای عبور عروس و داماد دارند. اگر موقعیت شکلی تالار شما به گونه‌ای است که راهرو جداگانه ندارد می‌توانید با چند ایده و کمی خلاقیت فضایی مناسب برای ورود عروس و داماد درست کنید.
در این مقاله به بررسی ایده‌های مختلف ورود عروس و داماد به سالن با شرایط مختلف می‌پردازیم.

 

ورود همراه با ساق دوش ها 
اگر برای جشنتان با چند ساقدوش هماهنگ کردید یکی از بهترین روش‌های ورود شما به مراسم عروسی کمک گرفتن از ساقدوش‌هایتان است. ساقدوش‌هایتان می‌تواند در دو طرف شما قرار بگیرند و همگام با شما به سمت جایگاه عروس و داماد حرکت کنند یا در کنار شما متناسب با موزیک انتخابی‌تان رقصی مناسب و هماهنگ انجام دهند. یک مدل دیگر برای ورود شما به سالن به همره ساقدوش‌هایتان می‌تواند با قرار گرفتن ساقدوش‌ها در جلوی شما و پخش گل و قرار دادن شمع در دو طرف مسیر عبوری شما باشد، از این روش می‌توانید هنگامی استفاده کنید که تعداد ساقدوش‌هایتان کم است.

با رقص به سالن بیاید 
اگر برای جشنتان با چند ساقدوش هماهنگ کردید یکی از بهترین روش‌های اگر عروس و داماد باانرژی و اهل رقصی باشید می‌توانید با دی جی خود هماهنگ کنید و با انتخاب یک موزیک مناسب به‌طور هماهنگ با همسر خود وارد سالن شده و همه نگاه‌ها را به خود جذب کنید.

یک راهرو دیزایین شده با گل و فرش قرمز
یکی از شیک‌ترین راه‌های ورود عروس  و داماد به سالن بر گذاری مراسم عروسی عبور آن‌ها از یک راهرو تزیین‌شده با گل و فرش قرمز است، برای انجام این ایده شما می‌توانید از تدارکات سالن خود بخواهید که گل‌های راهرو را متناسب بارنگ لباس شما انتخاب کنند و حتی از سقف راهرو عبورتان گل‌هایی آویزان کنند، انداختن یک فرش قرمز می‌تواند به شما احساس شکوه دهد  و نشان‌دهنده رسمی بودن جشن عروسی شما باشد.

 


از پدر و مادر خود بخواهید شما را تا جایگاهتان همراهی کنند 

در بسیاری از کشورها عروس و داماد به همراه پدر و مادر خود به سمت جایگاهشان می‌روند، شما نیز می‌توانید از پدر و مادر خود و همسرتان بخواهید شمارا تا جایگاهتان همراهی کنند و بعد از بوسیدن پیشانی‌تان به محل نشستن خودشان برگردند.


از میهمان ها کمک بگیرید

قبل از عروسی خود با تعدادی از میهمان‌هایتان هماهنگ کنید که هنگام ورودتان همه مهمان‌ها را در دو طرف شما  جمع کنند  به آن‌ها برگ گل بدهند و از آن‌ها بخواهند که شمارا گل‌باران کنند.
یک فضای رویایی بسازید. شما می‌توانید از دوتا از دختربچه‌های نزدیکتان بخواهید که لباس فرشته بپوشند و شمارا همراهی کنند همچنین از تدارکات سالن بخواهید که با یخ خشک فضایی مانند ابرهای آسمان درست کنند و ورودی رویایی را ثبت کنید.

 


کبوتر یا بالن رنگی به آسمان بفرستید 

اگر برای ورودتان  از یک فضای باز مانند باغ عبور می‌کنید می‌توانید از تدارکات سالنتان بخواهید که مناسب با سلیقه‌تان آسمان ورودی‌تان را زیبا کند،مثلا رها کردن چند کبوتر سفید یا هوا کردن تعدادی بالن قرمز به شکل قلب جلوه بسیار زیادی به مراسم ورودتان می‌دهد و مهمانانتان را هم شگفت‌زده می‌کند.
درنهایت اگر امکان استفاده از هیچ‌کدام از این روش‌ها را ندارید می‌توانی و فضای سالنتان امکان عبور جداگانه شمارا نمی‌دهد می‌توانید با یک تور تزیین شده با سنگ‌های زیبا یا مرواید یا گل و شمع یک مسیر زیبا را برای خود از بین میزها طراحی کنید یا از دی جی خود بخواهید  بعد از یک موزیک عاشقانه از شما دعوت کند تا به جایگاهتان بروید و از مهمانانتان بخواهد با دست زدن شمارا همراهی کنند.


نویسنده:ترفند

آخرین مقالات

مشاهده

آداب مراسم ختم

از دیرباز تاکنون و در همه جای دنیا سوگواری برای عزیز درگذشته رواج داشته و دارد. در ایران مراسم ترحیم با تشییع و خاکسپاری متوفی آغاز شده و پس از آن با برگزاری مراسمی چون سوم، هفتم و چهلم یاد تازه درگذشته گرامی داشته شده و برایش طلب آمرزش و آرامش می‌شود.

ادامه مطلب...

مشاهده

ویژگی‌های سنگ قبر

از زمان های دور تاکنون مردم در همه نقاط مختلف دنیا، با فوت عزیزان خود به دنبال ماندگار کردن اثری از متوفی بوده اند. اثری که وقتی دلتنگ می شوند بتوانند ساعاتی را در کنار آن سپری کنند. شاید بتوان گفت محبوب ترین راه برای این هدف گذاشتن سنگ قبر بر روی جنازه دفن شده است.

ادامه مطلب...

مشاهده

لباس مناسب عروسی‌ مختلط

امروزه بیشتر جشن‌های عروسی در ایران در تالارها گرفته می‌شود. در تالارها معمولا برای خانم‌ها و آقایان سالن‌های مجزا در نظر گرفته شده است تا خانم‌ها راحت تر باشند. در برخی دیگر از عروسی‌ها از همان ابتدا مجلس مختلط است و مراسم عملا در یک سالن و در حضور همه مهمان‌ها انجام می‌شود.

ادامه مطلب...

مشاهده

ویژگی مداح در مراسم ختم

مراسم ختم، از مراسم‌هایی است که به مناسبت فوت عزیزان، توسط بازماندگان برگزار می‌شود. معمولا این محافل با عنوان سوم، چهلم، سالگرد و هفتم برگزار می‌شود که هرکدام آداب مخصوص به خود را دارد.

ادامه مطلب...