لیست مقالات

عمومی

اسب سفید خوشبختی


قدیم‌ترها رویای دختر بچه ها این بود که مردی خوش‌سیما با کالسکه یا اسبی سفید به دنبال آنها برود و به سوی خوشبختی ببرد. ولی امروزه این رویا تبدیل شده به ماشین‌های لوکس رنگارنگ و گل زده شده است.


عمومی آذر ۱۳۹۷
ترفند

فصل عاشقی


اغلب زوج‌ها فصل بهار یا تابستان را انتخاب می کنند. دلیل این اشتیاق یه هوای مطبوع این دو فصل است. اما رغبت همگانی به این دو فصل سبب شده که بسیاری از مردم از جذابیت عروسی در پاییز و زمستان و از آن مهم‌تر از منظر هزینه‌های عروسی غافل مانده‌اند.


ترفند آذر ۱۳۹۷
ترفند

چگونه بر استرس قبل از مراسم غلبه کنیم


 اگر از عروس و دامادها بپرسید از شب عروسی‌شان از شبی سخت و پراسترس یاد می‌کنند. یافتن راه‌هایی برای آرامش در ایام قبل از عروسی بخصوص در شب آخر که این هیجان به اوج می‌رسد از آرزوی‌های تمام زوج‌های جوان است


ترفند آذر ۱۳۹۷
فرهنگ

شیرینی های ضیافت مرگ


سوگواری مانند تمام مراسم‌ها دارای شیرینی و خوراکی‌های گوناگون است خوراکی‌های مراسم ختم اغلب شیرینی و میوه‌ای است که بر مزار یا خانه و سالن بین حاضرین توزیع می‌شود.


فرهنگ آذر ۱۳۹۷
ترفند

جشنی برای تمام فصول


غذا و موسیقی دو کلیدواژه پراهمیت مراسم عروسی؛ اکثر ما در جشن های عروسی فقط موسیقی و شام فکر می‌کنیم. قدیمی ها و بزرگان ما به شام و آبروداری در ویژه‌تر شدن کیفیت غذا فکر می‌کنند.


ترفند آبان ۱۳۹۷
چک لیست

طعم شیرین یک روز


بی تردید بارها برای خرید کیک یا شیرینی به قنادی رفته اید و قطعا سلیقه مخصوص به خود را یافته و می‌دانید چه نوع کیک و شیرینی لحظات شما را شیرین می‌کند. اما خرید کیک و شیرینی عروسی بسیار متفاوت است


چک لیست آبان ۱۳۹۷
تاریخچه

بزرگ‌ترین مراسم های تدفین دنیا


گاهی مرگ یک انسان یک مملکت را تعطیل میکند. هزاران نفر در مراسم تدفین آنهاگرد هم می‌آیند این قبیل مراسم‌ها را به یک پدیده اجتماعی تبدیل می شود.


تاریخچه مهر ۱۳۹۷
ترفند

ترفندهای صرفه جویی در هزینه عروسی


خریدن یک هدیه، لباس‌های فاخر، پول تالار و قیمت‌های عجیب منوی...


ترفند مهر ۱۳۹۷
فرهنگ

عروسی در میان بختیاری ها


بختیاری ها با آیین های شگفت انگیزی وصلت می کنند. جشن های پرشور...


فرهنگ مهر ۱۳۹۷
تاریخچه

حلقه ازدواج از کجا آمده است؟


اولین نشان از این حلقه جادویی در مصر باستان پیدا شده است. زوج های مصری با بدست نمودن حلقه قسم می خوردند که تا آخرین روز زندگی در شادی و غم با هم می باشند.


تاریخچه مهر ۱۳۹۷
عمومی

یک همایش تاثیر گذار


در روزگار کنونی صاحبان کسب و کار برای بیان ایده ها، روش های کار...


عمومی مهر ۱۳۹۷