لیست مقالات

فرهنگ

عروسی تبریزی‌ها


در بین همه شهر های ایران تبریز و تبریزی ها  یکی از معروف ترین شهرهایی هستند که به برگزاری رسومات ویژه وداشتن سنت های خاص و زیبا می‌پردازند.


فرهنگ اردیبهشت ۱۳۹۸
ترفند

در فصل بهار چه گل هایی مناسب دسته گل عروس است


 یک عروس هنرمند همیشه همه چیز را مدنظر می‌دهد و هماهنگی بین تمام ارکان شب عروسی برایش مهم است،یکی از مهمترین اکسسوری‌های شب عروسی دسته گل عروس است.


ترفند فروردین ۱۳۹۸
عمومی

ویژگی های یک همسر خوب (آقا)


اگر هنوز در مورد انتخاب کسی به جمع بندی نرسیده اند، گمان می کنند که مرد باید ایده آل باشد و تمام ویژگی های مثبت عالم در او جمع شده باشد. اما هیچ یک از تفکرات فوق درست نیست. هیچ کس کامل نیست


عمومی فروردین ۱۳۹۸
عمومی

ویژگی های یک همسر خوب (خانم)


ویژگی های همسر خوب چیزی فراتر از این حرف هاست و هیچ یک از این موارد نمی تواند خوشبختی شما را تضمین کند.


عمومی اسفند ۱۳۹۷
عمومی

جواهرات عروس


وقتی صحبت از روز عروسی می شود، به نظرتان لباس عروس مهم ترین چیز برای ساختن استایل عروس به حساب می آید، اما این تفکر اشتباه است. زیباترین لباس عروس سال هم با زیورآلات نامناسب به چشم نخواهد آمد


عمومی اسفند ۱۳۹۷
فرهنگ

زنان تاثیرگذار جهان


در سراسر جهان هشتم مارس را به عنوان روز زن نام گذاری کرده اند. در ایران نیز روز زن مصادف است با تولد بانو فاطمه زهرا (س) به تاریخ قمری که از آن به عنوان روز مادر نیز یاد می‌شود.


فرهنگ اسفند ۱۳۹۷
ترفند

گل جاودان قسمت دوم


بسیاری از نوعروسان جوان علاقه زیادی دارند که دسته گل شب عروسی خود را برای یادگاری نگهدارند روشهای متعددی برای نگهداری و ماندگارسازی گل‌ها وجود دارد.


ترفند اسفند ۱۳۹۷
عمومی

چرا عروس‌ها لباس سفید می‌پوشند؟


در سال ۱۸۴۰ ملکه ویکتوریا لباس سفید را به عنوان لباس عروسی خود معرفی کند , و از آن زمان بود که این مد همه گیر شد.


عمومی اسفند ۱۳۹۷
چک لیست

کفش داماد


درست مانند مدهای مربوط عروس، مد داماد در سال‌های اخیر توسعه پیدا کرده‌است و اکنون انتخاب زیادی از سبک‌ها برای مردان وجود دارد.


چک لیست بهمن ۱۳۹۷
چک لیست

گل زمستانی عروس


گل‌های زیبایی چون نرگس، زنبق، فریزیا و میخک که در زمستان یا متولد می‌شوند یا در اوج شکوفایی خود قرار می‌گیرند. می‌توانید صدها مدل دسته گل عروس را متصور شوید.


چک لیست بهمن ۱۳۹۷
ترفند

بهترین مکان برای عکاسی


یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های عروسی، آتلیه رفتن و عکاسی روز عروسی است. عکس‌هایی که بسیار خاطره انگیز می‌شوند و هربار نگاه کردن به آن‌ها، روح شما را جلا می‌بخشد.


ترفند بهمن ۱۳۹۷
فرهنگ

ازدواج به سبک سوئدی


هر کشور سنت ازدواج منحصر به فرد خود را دارد. سوئد کشوری است که سنت‌های عروسی بسیار جالبی دارد. یکی از معروف‌ترین سنت‌های عروسی سوئد قبل از رسیدن عروس به کلیسا صورت می‌گیرد.


فرهنگ بهمن ۱۳۹۷